Datum en tijdstip start overlast
maandag 12 mei 2025 - 07:59
Oorzaak
Anders
Postcode
6822
Woonplaats
Arnhem
Omschrijving melding
BONUSREGEN ! Verlieslijdend KLM rintelt dóór, de werkvloer is de pineut. Artikel van 4 april j.l. in NRC: SLIMMER werken. 'Terwijl medewerkers nu al klagen over de werkdruk wil KLM dat werknemers nog harder gaan werken. In het kader van het herstelprogramma Back on track, dat KLM structureel 450 miljoen euro per jaar meer inkomsten moet bezorgen, wil de directie dat de ‘arbeidsproductiviteit’ 5 procent stijgt. FNV vreest dat dat neerkomt op ‘meer doen met minder mensen’. Klopt niet, zegt de woordvoerder. „Het gaat om efficiënter, effectiever samenwerken – met het hele team meer werk verzetten in dezelfde tijd. Dit betekent niet dat elke collega harder moet werken, maar dat we slimmer gaan werken.”
Artikel vandaag in de Telegraaf: Bonusregen bij top KLM ondanks dramajaar: directie fors meer beloond, terwijl personeel op nullijn moet.
'De top van luchtvaartmaatschappij KLM heeft vorig jaar 32% meer aan bonussen ontvangen, ondanks slechtere resultaten en de nullijn die het van een deel van het personeel eist. Ook de commissarissen gaven zichzelf vorig jaar salarisverhogingen van respectievelijk 18% en 32%'.