Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
1060
Plaats
Amsterdam
Omschrijving Melding
Ik hoorde heel veel lawaai, toen ik naar buiten keek zag ik een vliegtuig laag over mijn woning vliegen , waar helemaal geen vliegtuigen mogen vliegen. Dat moet minimaal een kilometer noordelijker zijn! Piloot en luchtverkeersleiding houden zich niet aan de regels, zoals heel vaak.

Ik meld mij niet vaak, ben een beetje murw van alle overlast, maar het is afgelopen tijd weer vreselijk. Elke zomeravond als we buiten in de tuin zitten worden we weggepest door de vliegtuigen van Schiphol/KLM. Gisteren zijn we met ons bezoek naar binnen gevlucht, een gesprek was vanwege de herrie niet te voeren.
Update: er vloog net weer een vliegtuig nog lager over ons huis, recht naar het zuiden. Die is meteen na opstijgen richting ons huis gevlogen.

Vraag: in hoeverre geven de directeuren van KLM en Schihol leiding aan een criminele organisatie?
Is het een goeie suggestie dat KLM met al het geld dat ze van de overheid gekregen hebben onze wijk opkoopt om daar hun directieleden en piloten te huisvesten. Deze mensen hebben geen enkel idee welke ellende ze veroorzaken, zijn alleen maar trots dat ze ten koste van mens en milieu zoveel geld verdienen.
Op vliegherrie.nl zijn 13.131 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 607.218 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram