Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Anders
Postcode
3043
Plaats
Rotterdam
8
8 votes with an average rating of 1.
Omschrijving Melding
Weet je wat het nu is met de vliegindustrie boven ons land, want het treft de gehele oppervlakte van Nederland, dat op een bepaald tijdstip de herrie begint, waardoor uitslapen al onmogelijk is. Rond 07:00 uur is al feet bij RTHA, als er al niet een paar in het midden van de nacht zijn vertrokken (prive-toestellen).
Dan overdag is er geen mooment, langer dan tussen de 5 en 15 minuten, dat er geen herrie is van een toestel. Dit zijn de vakantievluchten prive-jets en prive-propeller vliegtuigjes.
Met mooi weer heb je de gehele dag het gebrom om je heen van deze propeller apparaten, afgewisseld met privejets en vakantievluchten. Deze laatste vliegen allemaal naar dezelfde bestemmingen en zijn de prive-toestellen (ook propeller!) in deze eigenlijk overbodig.
Bepaalde blokken staan stijf van de herrie.
Dan eindelijk middag, de herrie gaat door. Dan wordt het avond, de herrie gaat door. En dan eindelijk na 21:30..22:00 neemt het af, tenzij het midden-zomer is. Dan wordt zelfs nog tot na 23:00 vertrokken. Landen na 23:00 is meer regel dan uitzondering.
Het punt is dat je over de dagen totaal geen moment voor jezelf kan hebben. Geen moment dat je rustig een gesprek kan blijven voeren, een BBQ kan houden waar de boel niet verstoord wordt door het luide gebrul/gegier of doordringend gebrom van enig toestel.
Elke dag opnieuw, 365 dagen per jaar.
En maar weer hopen op de 'betere-en-nooit-waargemaakte' beloftes van de luchtvaart en Politiek Nederland.
Op vliegherrie.nl zijn 13.107 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 603.950 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram