Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
2242
Plaats
Wassenaar
Omschrijving Melding
Goedemorgen JOHAN VOLLENBROEK het gaat weer los boven zwaar beschermde duinen in Wassenaar en Natuurmonument Berkheide….😢😢😢😢😢😢😢

Was is er in godsnaam beschermd aan een Natura 2000 gebied en een Natuurmonuemnt als er de hele dag iedere minuuur van de dag gif uitstotende gigantische herrie bakken overheen landen en stijgen???? Waardoor flora fauna wn mens totaal verstoord worden en vergiftigd en verkankerd??

Als je dat al beschermen noemt dan maak ik me ernstig zorgen over de definite van de overheid van het woord “beschermd”…. Ik voel me om heel veel redenen al lang niet meer veilig bij het huidige Den Haag en t is me inmiddels glashelder waarom….



Op vliegherrie.nl zijn 13.131 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 607.512 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram