Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
1183
Plaats
Amstelveen
6
6 votes with an average rating of 1.
Omschrijving Melding
Je vraagt je af wie het verzint. Na dagen bij een sterke wind bijna alle binnenkomende vluchten dag en nacht over je heen te hebben gehad (Buitenveldert, Amstelveen en ook nog even Amsterdam) gaat het vanochtend weer los. Even Amstelveen en Buitenveldert wekken. Terwijl er volgens de Metar 13 knopen win uit zuid 170 staat. Geheel onzinnig en onnodig en ook nog even met kruisende koers met de Polderbaan en een beetje staartwind (taboe volgens de vliegwereld) dus ook nog gevaarlijk.
Gevaarlijk is blijkbaar erg rekbaar bij deze beslissers, want gisteren wist een luchtverkeersleider op Twitter uit te kramen dat over heel Amsterdam naar de Oostbaan vliegen veiliger was. Voor de 800.000 bewoners van Amsterdam of voor dat vliegtuig
van Delta dat net niet crashte? Of voor de mensen onder de Buitenveldertbaan? Nee, loopjongen Harbers kan dat niet, maar wie de nitwit is die het verzint blijft een raadsel. Wie oh wie?




Op vliegherrie.nl zijn 13.112 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 604.675 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram