Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
1112
Plaats
Diemen
Omschrijving Melding
Vanwege de wind van 12 km p/u zetten we de bvb in. Tuurlijk. Toen de kaagbaan in onderhoud was in 2024 is het hele voorjaar en zomer stuk gevlogen onder baan 27, de bvb. Toen met een smoes dat een baancombinatie niet veilig was bevonden. Vandaag overdag was de bvb niet nodig. Dus in 2024 5 maanden non stop elke dag bvb was toen wel nodig? Fijn dat de cijfers uit 2024 zijn gebruikt voor de balanced approach waar we nu mee te maken hebben. Welke balans vraag ik me af. Maar goed, ij het clubhuis van de vvd, het min van I en W gebruiken ze vaak mooie woorden. Waarom niet wat * ** *** **** voor de rest van de middag en avond? Is de bvb nog secundair na afgelopen zondag bijvoorbeeld?
Boeien ook! Ze doen toch wat ze willen. De smoesjes maken het alleen ondraagbaarder en inmiddels in boosheid bij mij verdreven door minachting en haat. Ik wil wraak.
Boeien ook! Ze doen toch wat ze willen. De smoesjes maken het alleen ondraagbaarder en inmiddels in boosheid bij mij verdreven door minachting en haat. Ik wil wraak.
