Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
1272
Plaats
Huizen
Omschrijving Melding
Daar gaan we weer. Een eindeloze takkeherrie vanaf 06:30 recht over het huis. En dat gaat waarschijnlijk weer tot laat in de avond door. Hier klagen helpt echt niet, al is het wel goed om de ellende te documenteren. Er is maar 1 ding dat gaat helpen, en dat is niet meer stemmen op de vriendjes van Schiphol. Lees je even in wie wat in z'n programma had staan en van wie Schiphol gewoon lekker door mag groeien.

Search engine van de browser zegt dit: VVD, PVV, FvD en JA21 zijn de politieke partijen die het meest pro-luchtvaart en pro-Schiphol zijn. Deze partijen pleiten doorgaans voor groei van de luchthaven en staan kritisch tegenover beperkende maatregelen zoals krimp of strenge milieunormen.

Dit is de bron oorzaak van alle vliegherrie. Deze partijen willen natuurlijk het liefst dat burgers gaan staan schreeuwen bij AZC'S en zich verder niet verdiepen in andere zaken. Zolang mensen blijven stemmen op deze populisten veranderd er niks. Just saying.
Op vliegherrie.nl zijn 13.162 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 609.446 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram