Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
1422
Plaats
Uithoorn
9
9 votes with an average rating of 1.
Omschrijving Melding
Het baangebruik na 16.00 uur is ook bekend. Wederom tot 22,00 uur wordt de Aalsmeerbasn ingezet. Hopelijk zijn er geen vertragingen want anders zijn we hier na 22.00 uur ook nog de klos.
Als de Aalsmeerbaan zoveel ingezet moet worden ivm wind, zichtcondities etc dan moet er ook een keer gekeken worden naar verschillende routes.
Nu gaat alles naar het noorden, oosten en zuidoosten over de bocht bij Uithoorn terwijl het waarschijnlijk best mogelijk meer over de polder te vliegen) het is immers dezelfde corridor)
De Aalsmeerbasn is de enige startbanen die overdag continu wordt ingezet. En dat is al zo sinds het luchtruim boven Oekraïne niet gebruikt kan worden ivm de oorlog. Het lijkt mij dat er derhalve gekeken moet worden naar een eerlijker baangebruik.
Balanced Approach is hier ver te zoeken!
Op vliegherrie.nl zijn 13.112 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 604.542 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram