Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
2159
Plaats
Kaag
16
16 votes with an average rating of 1.
Omschrijving Melding
Het is de afgelopen tijd een drama en al heel prettig was het daarvoor niet. Waarom niet wat verder van de bewoonde wereld af de landing inzetten. Je kunt recht over de huizen van Kaag, maar ook via de plassen richting autosnelweg en weilanden, waarbij je het bewoonde gebied toch wat ontlast, maar Schiphol en daarmee ook de overheid, luchtvaartmaatschappijen en andere belanghebbenden tonen geen enkele interesse in de omwonenden. We gaan vooral procederen en door tegen beter weten in. Snel geld maken, voordat het te laat is, want dat lijkt het motto. In het verkiezingsprogramma van de VVD pleit men zelfs voor groei, maar hoe dan? Nog meer overvolle wegen, treinen naar/van Schiphol en nog belangrijker, nog meer overlast voor de vele omwonenden. Oh ja, en laten we Lelystad er ook nog bij openen.

Kijk eens naar het kaartje waar alle meldingen vandaan komen en hoe groot de cirkel rondom Schiphol is waar klachten vandaan komen. Het zijn niet een handjevol mensen die overlast van Schiphol ervaren, nee het gaat om heel veel mensen. Zie ook, de meldingen die via deze site binnen komen en de frequentie daarvan. Het is echt klaar!!! En dat weten heel veel mensen in de luchtvaartbranche ook. Een luchthaven met illegale vluchten die zoveel problemen voor de omgeving veroorzaakt dat blijft niet goed gaan. Ergens zal de rechterlijke macht of politiek gaan ingrijpen.

In 2024 verwerkte Schiphol 66,8 miljoen reizigers. Als alle 18 miljoen inwoners gebruik maken van de luchtvaart (wat natuurlijk niet zo is) dan gaan we 3,7 x per jaar met het vliegtuig. Nee, natuurlijk is Schiphol niet alleen voor de inwoners van Nederland en natuurlijk een hub, maar als een land 18 miljoen inwoners heeft, waarvan het merendeel in de Randstad woont en dus ook vaak redelijk dichtbij Schiphol woont is dat dan niet wat te gek geworden?

Ik hoop echt dat de nieuwe regering zich wel gaat inzetten om een einde te maken aan de problematiek rondom Schiphol en zich sterk maakt voor een verbod op nachtvluchten (Schiphol dicht op alle dagen in het jaar van 23:00 - 07:00) en een acceptabel aantal vluchten in relatie tot het omgevingsgebied.
Op vliegherrie.nl zijn 13.112 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 604.527 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram