Datum en tijdstip start overlast
woensdag 22 maart 2023 - 04:50
Oorzaak
Geluid
Postcode
1561
Woonplaats
Krommenie
Omschrijving melding
Lees onderstaande maar voor als getuigenis in die rechtszaak van de Luchtvaart. Ben van mening dat die aangespannen rechtszaak van de Luchtvaartindustrie helemaal niet thuishoort in de rechtbank maar ter plaatsen van de gepleegde overlast, en schade aan gezondheid, natuur & milieu delicten!
Hopelijk heeft de rechtbank misschien even tijd om 4;50 ‘s morgens en kan bv gelijk een Rijdende (niet vliegende) Rechter zo rond deze tijd even de vliegherrie van de luchtvaart hierboven even komen constateren. Dat legertje advocaten mag vanzelfsprekend ook meekomen mits men tenminste de wekker zo vroeg wil zetten. En de ‘Case’ en Omwonenden hopelijk eindelijk (eens) mag rusten of normaal slapen.
U bent van harte uitgenodigd, de koffie staat klaar, dat moet wel want onze dagen en ook dan uw dag is erg lang en de nachtrust kort.