Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
3043
Plaats
Rotterdam
Omschrijving Melding
Ik denk dat ik alleen vandaag al 150 keer overlast heb gehad van sportvliegtuigjes met hun irritante doordringende gebrom uit die open uitlaten. Dit nog buiten de ruim 50 vakantievluchten van de stedentrippers om een weekendje een terrasje elders te pakken.
Opvallend hoeveel van deze vliegtuigjes overal rondjes vliegen tot laag over de omringende natuurgebieden toe, zoals de Ackerdijkse plassen en het Bergsche Bos.
Ze gaan omhoog/omlaag/met scherpe bocht en dan wordt extra gas gegeven en dan waan je je net als in een oorlogsfilm.
Het lijkst alsof, na het opstijgen, de geluidsmetingen en veiligheidseisen opvolgend niet meer gelden voor deze toestellen.
Op vliegherrie.nl zijn 13.114 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 605.019 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram