Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Geluid
Postcode
1561
Plaats
Krommenie
Omschrijving Melding
Goedemorgen Luchtvaart Nederland, Na alweer een door vliegherrrie compleet verpeste nachtrust van jullie herrie en ondertussen astmatisch benauwdmakende uitstoot vuiligheid, moeten Delta en KLM zonodig ook nog de nanacht en vroege zaterdag ochtend blijven domineren.
Nee niks geen nostalgische of trotse luchtvaart sentimenten voor Luchthaven Schiphol om en onderwonenden, maar leven met zware longmedicatie, tortuur aandoend chronisch slaapgebrek, met wallen onder de ogen, van narigheid overdag oververmoeid in slaap vallen en lopen op cafeïne.
En alweer rustig dagje voor de boeg met de niet te missen impact van 1395 vliegtuigen plus cargo en privévluchten. Een goede nacht was het niet, een rustig dag zal het door uw toedoen waarschijnlijk ook niet worden.
Op vliegherrie.nl zijn 13.116 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 605.220 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram