Datum en tijdstip start overlast
Oorzaak
Milieu
Postcode
1171
Plaats
Badhoevedorp
Omschrijving Melding
Alweer zeker 3 maanden flinke overlast door geluid en kerosinedampen, over het fijnstof maar niet te spreken.
Vanmorgen natuurlijk weer flinke herrie van gierende vliegtuigmotoren, ik kan er na zo'n derig jaar maar niet aan wennen.
En over de penetrante kerosinedampen van vanmorgen maar niet te spreken weer een dag voor letterlijk een gasmasker. En ramen en deuren moet je hier toch echt gesloten houden ander heb je binnen ook helemaal geen rust meer en ik wil zo graag naar buiten..
moet ik dan naar de kust rijden? Kan vandaag ook niet ivm F1 races!
Gek toch daqt het openbaar ministerie de nachtvluchten graag wilt behouden, kortom het is gewoon van tafel geveegd en in welk belang is dit? Niet van de hieronder lijdende burgers. Gek toch dat er na jaren geen belasting op die kerosine wordt geheven en dan het probleem maar bij de boeren neerleggen met echt zeer onjuiste metingen van stikstof. Te bedenken dat b.v. een vliegtuig in een klein uurtje dubbel zo veel stikstof uitstoten dan in vergelijking met een dagenlange rit met een benzineauto naar Italie te rijden.
En dan lekker veel vluchten verkopen voor een habbekrats. Zo gaan we het probleem toch niet oplossen!?
Op vliegherrie.nl zijn 13.114 mensen actief. Sinds 12 juli 2021 maakten zij 605.028 meldingen van #vliegherrie.

Chat mee via Telegram